Suppliers

Suppliers

Jsme velcí milovníci mexické kuchyně a naší snahou je vyhledávat pro Vás ty nejlepší mexické dodavatele a posléze jejich špičkové produkty doručit až do Vaší provozovny. V naší nabídce najdete tradiční suroviny, bez kterých se mexická kuchyně neobejde.


Naši dodavatelé: 

Nuevo Progreso

Mnohaleté zkušenosti , které tato tuzemská společnost již stačila nasbírat, zajišťují, že receptury a technologie se neustále vyvíjejí, zlepšují a dosahují tak čím dál tím vyšších standardů, které od nich jejich zákazníci očekávají ve zprosředkování mnoha gurmánských zážitků. Nuevo Progreso vyrábí pšeničné i kukuřičné tortilly v několika velikostech i příchutích - čistá pšeničná, čistá kukuřičná, tomato s chilli, celozrnná, nebo veganská špenátová.

 

El Yucateco

Začali jako malá rodiná firma v roce 1968 a od samého počátku se věnují výrobě Habanero omáčky. El Yucateco je již světově proslulá firma, která vyrábí a exportuje své ohnivě pálivé Habanero omáčky do USA, Evropy i Asie. Dnes mají vlastní moderní výrobnu a dokonce vlastní plantáže, kde pěstují Habanero papričky pro výrobu svých jedinečných omáček. Mezinárodní časopis the Fiery Foods magazine udělil omáčce El Yucateco KutBil-Ik 1. místo v chuti a to mezi 400 testovanými omáčkami z celého světa.

 

La Costena

La Costena je tradiční mexická značka, která se věnuje nakládaným výrobkům už od roku 1923. Firma se stala klíčovým dodavatelem na Mexickém trhu, ale i ve více jak 40 zemích po celém světě. I přesto, že výrobu zahájili pouze s chilli papričkami, postupem času se jim podařilo rozšířit sortiment i na produkty jako jsou fazole, salsy, pálivé omáčky, nakládaná zelenina a ovoce.

 

Jarritos

Už od roku 1950 je Jarritos velmi populární značka mexických limonád. V Mexiku jsou tyto limonády dokonce mnohem populárnější než všeobecně známé soft drinky vyráběné v USA a Kanadě. Jako důkaz velké popularity této tradiční limonády postačí informace, že brány závodu opustí neuvěřitelných 1500 limonád každou minutu.

 

Valentina

Za 50 let stačila společnost Tamazula, která vyrábí proslulou pikantní salsu Valentina získat nezpochybnitelné prvenství na Mexickém trhu. Dá se s jistotou říct, že tato pikantní salsa nesmí chybět v žádné mexické domácnosti, mexické restauraci, nebo bistru. Chuť Valentiny by se dala popsat jako pikantní a citrusová, velice často se v Mexiku používá nejen k dochucení tradičních pokrmů, ale i ochucení čerstvého ovoce a zeleniny.

 

 Cholula


Legendární chili omáčka v krásné lahvičce s dřevěným víčkem. Každé jídlo chutné lépe když použijete Cholulu!

KATALOG PRODUKTŮ 2016

Pokud si chcete prohlédnou náš kompletní katalog pro rok 2016 , klikněte na obrázek.