O nás

 MEXICKÁ TRŽNICE

Jsme velcí milovníci mexické kuchyně a naší snahou je pro Vás vyhledat ty nejlepší mexicaké dodavatele. V naší nabídce najdete tradiční suroviny, bez kterých se mexická kuchyně neobejde. Pod jednou střechou si můžete nakoupit autentické mexické dobroty, nebo se inspirovat a pochutnat si na teplých jídlech připravovaných v našem Taco baru.

V naší mexické tržnici na Vás čekají jedinečné, autentické produkty, dovážené pro Vás přímo z Mexika. Salsy a dipy, široký výběr papriček a paprik, pálivých omáček k dochucování, nepálivých i pálivých omáček k marinování masa, koření i koření na váhu a samozřejmě bílé i černé fazole . Nelze opomenout originální tequily a speciální ovocné limonády Jarritos, jejichž mexická cola slazená přírodním třtinovým cukrem je prostě neodolatelná. A díky mandarince zažijete letní slunce i v pochmurném listopadu.
 

V chladicích boxech pro Vás máme nachystané čerstvé pšeničné a kukuřičné tortilly, ale také tradiční křupavé lupínky nachos tortilla chips, jednoduše naše domácí speciality. Také Vám ulehčíme práci vařením námi pečeným mexickým masem a fazolemi, které jen ohřejete a ihned servírujete.  Rychle a s radostí si doma sami uděláte mexický den. Celému výrobnímu cyklu věnujeme už od počátku maximální pozornost. Počínaje pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších čerstvých surovin od tuzemských davatelů, přes vlastní výrobní proces až po citlivou manipulaci a skladování zboží.Všechny polotovary jsou šokově zamraženy tou nejmodernější technologií a tím si dokáží zachovat svou jedinečnou chuť při zachování té nejvyšší kvality. Díky dodržování nejmodernějších technologických postupů v kombinaci s šetrnou přípravou, zůstává zachována šťavnatost všech ingrediencí.

V nabídce máme také polotovary jako například trhaná masa a hotové guacamole a také mražené Burritos a Quesadillas, takže pokud se nechcete zdržovat dlouhou přípravou stačí pouze ohřát a servírovat.