• TORTILLY    
 • TORTILLA CHIPS
 • TACO SHELLS
 • KUKUŘIČNÁ A KAKTUSOVÁ MOUKA
 • FAZOLE SUŠENÉ, NAKLÁDANÉ A MRAŽENÉ
 • CHILLI OMÁČKY     
 • SALSY A DIPY
 • NAKLÁDANÉ PAPRIČKY
 • SUŠENÉ CHILLI PAPRIČKY
 • KOŘENÍ A BBQ OMÁČKY
 • SIRUPY A IBIŠKOVÝ ČAJ    
 • MEXICKÁ VÍNA
 • PIVA
 • LIMONÁDY A DŽUSY
 • TEQUILY, RUM A MEZCAL 


NAŠI DODAVATELÉ:

           

NUEVO PROGRESO

Mnohaleté zkušenosti, této tuzemské společnosti , zajišťují, že receptury a technologie se neustále vyvíjejí, zlepšují a dosahují tak čím dál tím vyšších standardů, které od nich jejich zákazníci očekávají.

Nuevo Progreso vyrábí kukuřičné chipsy přírodní i s příchutí, jalapenos, habaneros a s chipotle adobo.Pšeničné i kukuřičné tortilly v několika velikostech i příchutích, čistá pšeničná, čistá kukuřičná, tomato s chilli , celozrnná, nebo veganská špenátová


Nuevo Progreso také pro Vás má velký výběr koření na tacos, enchilada, také chorizo koření,epazote, meat tenderizer, mole poblano, jalapeno a adobo sůl,mexické oregano, mletý kmín a sušené chilli papričky.  

 

   

EL LUCATECO

Začali jako malá rodinná firma v roce 1968 a od samého počátku se věnují výrobě Habanero omáčky. El Yucateco je již světově proslulá firma, která vyrábí a exportuje své ohnivě pálivé Habanero omáčky do USA, Evropy i Asie.Dnes mají vlastní moderní výrobu svých jedinečných omáček.

Mezinárodní časopis the Fiery Foods magazine udělil omáčce El Yucateco KutBil - IK 1. místo v chuti a to mezi 400 testovanými omáčkami z celého světa. 

 


   

LA COSTEŇA

la Costeňa je tradiční mexická značka, která se věnuje nakládaným výrobkům už od roku 1923. Firma se stala klíčovým dodavatelem na Mexickém trhu, ale i ve více jak 40 zemích po celém světě. 
I přesto, že výrobu zahájili pouze s chilli papričkami, postupem času se jim podařilo rozšířit sortiment i na produkty jako jsou fazole, salsy, pálivé omáčky, nakládaná zelninaa ovoce. 

 

 

   

VALENTINA

Za 50 let stačila společnost Tamazula, který vyrábí proslulou pikantní salsu Valentina získat nezpochybitelné prvenství na Mexickám trhu. 
Dá se s jistotou říct, že tato pikantní salsa nesmí chybět v žádné mexické domácnosti, mexické restauraci, nebo bistru. Chuť Valentiny by se dala popsat jako pikantní a citrusová, velice často se v Mexiku používá nejen k dochucení tradičníh pokrmů, ale i ochucení čerstvého ovoce a zeleniny. 

 

 

   

CHOLULA

Prémiová dochucovací pikantní omáčka z chilli papriček arbol a pinquin v krásné lahvičce s dřevěným víčkem. 
Každé jídlo chutná lépe s Cholulou!

 

 

   

JARRITOS

Již od roku 1950 je Jarritos velmi populární značka mexických limonád. V Mexiku jsou tyto limonády dokonce mnohem populárnější než všeobecně známé soft drinky vyráběné v USA a Kanadě. Jako důkaz velké popularity této tradiční mexické limonády postačí informace, že brány závozu opustí neuvěřitelných 1500 limonád každou minutu. 

 

 

         

JUMEX

Legendární mexické nektary a džusy.Nápoje z těch nejčerstvějších plodů vypěstovaných na sluncem zalitých mexických plantážích. Díky speciální znovu uzavíratelné "stay cool"láhvi, kterou produkuje pouze Jumex, vydrží nápoj neuvěřitelně dlouho čerstvý a vychlazený. 

Název Jumex vznikl jednoduchým spojením španělských slov JUGOS a MEXICANOS – což můžeme snadno přeložit jako mexické džusy. Ve znaku má firma zelený lístek, který symbolizuje kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí.

Mexická společnost Jumex působí na trhu s odšťavňováním ovocných plodů již od roku 1961. Za mnoho let své existence se díky poctivé výrobě propracovala ve svém segmentu až na výsluní - dnes je Jumex nejprodávanější značkou ovocných nápojů v Severní Americe. Za svůj úspěch vděčí především nezaměnitelné chuti svých nápojů a široké nabídce. 

 

   

SAN MARCOS

Firma byla založena v roce 1949 pro výrobu kovových plechovek průmyslových odvětví, která byla v této oblasti.
Během 50. let začali balení Serrano papriky, které byly v té době nejoblíbenější. Nakonec byla začleněna obrovská paleta papriček, která vedla ke vzniku kvalitní budoucnosti s konzervovanými výrobky.

   

CLEMENTE JACQUES

V 1887,francouzský podnikatel Don Clemente Jacques po dovozu a prodeji různých předmětů, jako je klasická loterie, karty, obiloviny, semena a konzervy, se rozhodl založit první továrnu na zpracování potravin v Mexiku,a stal se průkopníkem konzervárenského průmyslu v Latinské Americe s lahodnými paprikami jalapeño, připravenými svou jedinečnou recepturou.

Pro rok 2002 se značka Clemente Jacques® připojila ke skvělé rodině Sabormex®, 100% mexické společnosti, která se řadí mezi první v zemi, která se věnuje výrobě a marketingu potravin a kávy.Dnes, po více než 125 letech úspěšné historie, Clemente stále překvapuje novými produkty a stále se snaží jít s dobou a porozumět spotřebiteli.MARY SHARP'S      - LOGO